Duponds reisifirmast

Oleme energiast pulbitsev reisifirma Dupond & Dupond, mis on spetsialiseerunud Lõuna-Prantsusmaa, Kataloonia ja Barcelona piirkonna turismile. Oleme nendest piirkondadest leidnud isikupäraseid reisisihtkohti ja usume, et need on Teile meelepärased. Väldime massiturismi piirkondi ning meie reiside sihtpunktides oleme alati leidnud midagi uut ja põnevat. Pakume Teile perekondlikke rannapuhkuseid, mis hurmavad väikeste piltilusate mererandadega, matka- ja jalgrattareise hingematvates maastikes või kulinaarseid sihtkohti, milles on ühendatud Kataloonia ja Prantsuse köök. Samuti Vahemere parimaid sukelduskohti või PGA tasemel Golfi radasid. Ei saa ka mainimata jätta nende piirkondade veinikultuuri ning ilmastikku, mis tagab enam kui kolmsada päikeselist päeva Costa Bravale.

Oleme Barcelona linnas välja valinud palju huvitavaid sihtkohti. Võite mõnuleda Urban Spa-s, külastada 1800. aastatel asutatud vürtsi poode või hoopis minna hommikusele purjetamisretkele, gourme jalutuskäigule, kokandus kursustele, Tapas ringkäigule (linnades on saanud kombeks käia ühest baarist teise ja maitsta erinevaid tapasid ehk hõrgutavaid suupisteid), šokolaadimuuseumisse jne. Nüüd pakume ka pileteid FC Barcelona matšidele, La Liga ja Champions League mängudele.

Meie pakutavad reisivalikud leiate lehe ülaosas olevast menüüst. Menüüst leidub hulgaliselt linke ja informatsiooni reisi piirkondade kohta. Teretulemast uurima ja „tugitoolireisima“!

FC Barcelona, Gourme, veinikeldrite külastused, matkamine, rannapuhkused, Compostela de Santiago, sukeldumine, jalgrattamatkad, aktiivsed puhkused, linna puhkused – kõik reisid korraldame just Teie nõuete kohaselt. Kuna meie reisibüroo haru toimib ka koha peal siis oskame Teile pakkuda nõuetekohaseid teenuseid konkurentsivõimelise hinna eest. Esitage oma soovid ning küsige pakkumist!

Reisid on suunatud Hispaania ja Prantsusmaa turvalistesse väikestesse küladesse, kus viiamati teadaolevaks tülitegijaks oli Hannibal u. 270 eKr!

Kontakt:
office@duponds.eu
0400 171048